Czas i koszty dostawy

Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi kurierskie) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

5.2.        Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

5.3.        Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

5.3.1.       Przesyłka kurierska

5.3.2.       Przesyłka iTaxi

5.3.3.       Odbiór osobisty dostępny w wybranym podczas wypełnienia Formularza Zamówienia sklepie firmowym, w godzinach otwarcia sklepu.

5.4.        Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 3 dni roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano inny termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 dni roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

5.4.1.       W przypadku wyboru przez Klienta płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - czas realizacji zamówienia jest liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji płatności.

5.4.2.       W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem bankowym - od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

5.4.3.       W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem - od momentu otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia. 

5.5.        Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 7 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 7 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się od dni zawarcia Umowy Sprzedaży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl